dinsdag 18 maart 2025 om 00u09

U heeft al kennis kunnen nemen van het gedetailleerde parcours van Danilith Nokere Koerse 2025 voor een race die aanstaande woensdag plaatsvindt, maar op dezelfde dag vindt er nog een andere race plaats in Italië: Milano - Torino 2025, of Milaan-Turijn (of "MiTo"), die al aan zijn 106e editie toe is en in deze publicatie kunt u alle details van het parcours van deze Italiaanse klassieker ontdekken!

LEES VERDER NA DEZE ADVERTENTIE


Het parcours van Milano - Torino 2025 op OpenStreetMap, het tijdschema en het profiel van de race

Milaan-Turijn heeft een toepasselijke naam, want de Italiaanse klassieker verbindt de twee genoemde grote steden ... nou ja, zo ongeveer, want de start is in Rho, maar dat is in de metropool Milaan.

Vanaf daar gaat de race over een vrijwel vlak profiel, via Novara, Vercelli, Trino en Chivasso, richting Turijn. Aangekomen in Sambuy, aan de rand van Turijn, komen ze aan op een slotcircuit. In tegenstelling tot voorgaande jaren, toen de race een sprintersrace werd met een vlakke finish, keert de race dit jaar terug naar de beklimming van Superga. Na een eerste beklimming vanaf het beginpunt van het circuit, gaan ze rechtdoor voordat ze de finish bereiken, om de afdaling te beginnen. Via Il Pilonetto en Rivodora dalen ze af naar Sambuy, vanwaar ze de klim naar Superga een tweede keer beginnen, dit keer tot aan de basiliek om de finish te bereiken. De hele klim is 4,9 km aan 9,1%.

Hieronder vind je het tijdschema, het profiel en de OpenStreetMap-kaart van Milano - Torino 2025. Klik op de afbeeldingen om ze te vergroten.
Het profiel van Milano - Torino 2025 Het tijd- en routeschema van Milano - Torino 2025 Het parcours van Milano - Torino 2025

De Milano-Torino 2025-route in Google Earth

Wil je de route van Milano - Torino 2025 (Milaan-Turijn) liever in Google Earth zien, bijvoorbeeld om een virtuele vlucht over de Italiaanse race te maken? Dat kan door het KML-bestand hieronder te downloaden:

>> Het parcours van Milaan-Turijn 2025 downloaden in Google Earth

door Thomas Vergouwen
Vond u dit artikel interessant? Laat het uw vrienden op Facebook weten door op de buttons hieronder te klikken!

nog geen reacties | 264x bekeken

dit artikel is geplaatst in: Klassiekers | OpenStreetMap/Google Maps/Google Earth

Reacties

Er zijn nog geen reacties, plaats als eerste uw reactie op dit artikel!!

Plaats een reactie

Je naam
*
Je e-mail adres
*
[dit wordt uitsluitend gebruikt om mij de mogelijkheid te geven eventueel contact met je op te nemen en wordt niet bij je reactie geplaatst en om je op de hoogte te stellen van nieuwe reacties]
Blijf op de hoogte van nieuwe reacties
Vink dit hokje aan als je een e-mail wilt ontvangen wanneer er nieuwe reacties worden achtergelaten (controleer goed je e-mail adres hierboven om er zeker van te zijn dat je deze e-mails ontvangt!)
Je bericht


Let op!! Om spam te bestrijden dient u voor het gebruik van deze functie nu het antwoord op de eenvoudige vraag hieronder te geven. Het antwoord dient gegeven te worden in de vorm van een cijfer tussen 2 en 100. Indien het antwoord onjuist is zal de overige invoer in dit formulier verder worden genegeerd.

Hoeveel is acht plus negen ?